Program „Kulturalna szkoła na Mazowszu”

Program „Kulturalna szkoła na Mazowszu”

W okresie od dnia 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie realizuje:

Program „Kulturalna szkoła na Mazowszu”

Bezpośrednich informacji o lekcji muzealnej udziela Dział Naukowo-Oświatowy.

(tel.: 22 843 38 76, 22 843 78 73, wew. 107)

Lekcje muzealne dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Województwa Mazowieckiego organizowane są w oparciu o opracowany przez Departament Kultury Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie program pn. „Kulturalna szkoła na Mazowszu”, umożliwiający korzystanie z preferencyjnych biletów (w cenie 1 zł brutto) do mazowieckich instytucji kultury podległych Samorządowi Województwa Mazowieckiego.

 

Warunkiem przystąpienia do Programu jest złożenie przez szkołę zgłoszenia w formie papierowej lub elektronicznej, zgodnie z określonym wzorem (Formularz zgłoszeniowy) – w przypadku zwiedzania Muzeum, oraz wcześniejszego dokonania rezerwacji terminu (e-mail, wraz z potwierdzeniem daty i godziny rezerwacji) w przypadku chęci udziału w lekcji muzealnej.

Uczestnicy lekcji muzealnych z województw (poza Województwem Mazowieckim) są zobowiązani do wykupienia biletów wstępu do MHPRL (bilet ulgowy = 2 zł od osoby).

 

Liczba uczestników: max. 25 osób. Czas trwania: ok. 45 – 60 minut.

 

Obecność opiekuna (nauczyciela) podczas lekcji jest obowiązkowa.

 

Nie prowadzimy lekcji z grupami niezgłoszonymi.

 

 

Zgłoszenie proszę potwierdzić telefonicznie: (22) 843 38 76 wew. 107 oraz przesłać uzupełniony załącznik 2 na adres e-mail: mhprl@mhprl.pl | m.bednarzak-libera@mhprl.pl

 

PLIKI DO POBRANIA

wykaz_instytucji_kultury_dla_ktorych_organizatorem_jest_samorzad_wojewodztwa_mazowieckiego

zgloszenie_szkoly_do_programu_kulturalna_szkola_na_mazowszu